SK 53 50 SA Fischer Radiator
Symbol Micros:
RAD SK53-050
Obudowa: Rys.RADSK53-050
Radiator; SK 53; długość=50mm; szerokość=180mm; wysokość=48mm; otwór 2xTO3/2xCB; 1.25K/W
Parametry
| Rezystancja termiczna: | 1.25K/W |
| Szerokość [mm]: | 180mm |
| Długość: | 50mm |
| Wysokość [mm]: | 48mm |
| Typ akcesoriów: | Nie dotyczy |
| Producent: | FISCHER |
Producent: Fischer
Symbol producenta: SK 53 50 SA
Obudowa dokładna: Rys.RADSK53-050
Magazyn zewnętrzny:
300 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 23,5132 |
| Rezystancja termiczna: | 1.25K/W |
| Szerokość [mm]: | 180mm |
| Długość: | 50mm |
| Wysokość [mm]: | 48mm |
| Typ akcesoriów: | Nie dotyczy |
| Producent: | FISCHER |