ESP32-S3-BOX-3
Symbol Micros:
RF ESP32-S3-BOX-3
Obudowa: Rys.ESP32-S3-BOX-3
ESP32-S3 Voice Recognition Audio Evaluation Board;
Parametry
| Wymiary korpusu: | 25,4x62,74mm |
| Interfejs: | GPIO/I2C/SPI/UART/PWM/ADC/DAC/I2S/IR/USB-C OTG/microSD |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Pasmo: | 2,4GHz |
| Temperatura pracy: | -40°C ~ 85°C |
| Producent: | Espressif |
| Transfer downlink: | 150Mbps |
| Wymiary korpusu: | 25,4x62,74mm |
| Interfejs: | GPIO/I2C/SPI/UART/PWM/ADC/DAC/I2S/IR/USB-C OTG/microSD |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Pasmo: | 2,4GHz |
| Temperatura pracy: | -40°C ~ 85°C |
| Producent: | Espressif |
| Transfer downlink: | 150Mbps |
| Transmisja: | WiFi/Bluetooth |