RFM23BP-868S2 RF Transceiver HOPE
Symbol Micros: RF RFM23BP-868S2
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.RFM23BP
868MHz 3.3-6V 30dBm RFM12BP-868-S2
Parametry
Wymiary korpusu: 33x18x2,2mm
Napięcie zasilania: 3,3V~6V
Czułość odbiornika: -120dBm
Częstotliwość: 868MHz
Interfejs: SPI
Prędkość transmisji: 256kbps
Moc wyjściowa nadajnika: 30dBm
Stan magazynowy:
64 szt.
ilość szt. 1+ 5+ 20+ 40+ 64+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
20/64
Wymiary korpusu: 33x18x2,2mm
Napięcie zasilania: 3,3V~6V
Czułość odbiornika: -120dBm
Częstotliwość: 868MHz
Interfejs: SPI
Prędkość transmisji: 256kbps
Moc wyjściowa nadajnika: 30dBm
Modulacja: FSK
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 85°C
Typ: Transceiver
Montaż: SMD
Opis szczegółowy
Producent: HOPE MICROELECTRONICS
Typ modułu komunikacyjnego: RF
Rodzaj modułu: transceiver FM
Rodzaj modulacji: FSK
Częstotliwość: 868Hz
Napięcie zasilania: 3.3~6V DC
Pasmo: 400kHz
Moc nadajnika: 30dBm
Montaż: SMD
Wymiary: 33 x 18mm