RFM69HW-433S2 ISM Transceiver Module
Symbol Micros: RF RFM69HW-433S2
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: RF RFM69HW-xxx-S2
433MHz 2.4-3.6V +20dBm -120dBm zamiennik RFM22B-433S2; wymiary: 19.7x16mm
Parametry
Wymiary korpusu: 19,7x16x1,9mm
Napięcie zasilania: 2,4V~3,6V
Częstotliwość: 433MHz
Interfejs: SPI
Prędkość transmisji: 300kbps
Moc wyjściowa nadajnika: 20dBm
Modulacja: FSK; GFSK; MSK; GMSK; OOK
Stan magazynowy:
56 szt.
ilość szt. 1+ 5+ 20+ 64+ 128+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
64/128
Towar w drodze
Planowany termin:
Ilość szt.: 128
Towar w drodze
Planowany termin:
Ilość szt.: 192
Wymiary korpusu: 19,7x16x1,9mm
Napięcie zasilania: 2,4V~3,6V
Częstotliwość: 433MHz
Interfejs: SPI
Prędkość transmisji: 300kbps
Moc wyjściowa nadajnika: 20dBm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 85°C
Typ: Transceiver
Montaż: SMD
Opis szczegółowy
Producent: HOPE MICROELECTRONICS
Typ modułu komunikacyjnego: RF
Rodzaj modułu: transceiver FM
Rodzaj modulacji: FSK
Częstotliwość: 433.92MHz
Czułość odbiornika: -120dBm
Napięcie zasilania: 2.4~3.6V DC