Komputer jednopłytkowy Banana Pi BPI-M4 Berry
Symbol Micros:
SE Banana Pi BPI-M4 Berry
Obudowa: Rys.SE Banana Pi BPI-M4 Berry
Procesor: Allwinner H618 (4-rdzeniowy ARM Cortex-A53 @ 1.5 GHz); RAM: 2GB; Flash: 8GB Rodzaj pamięci: eMMC, slot kart MicroSD; rodzaj architektury: 64-bitowa (ARMv8); 85x56mm
Parametry
| Producent: | SINOVOIP |
| Procesor: | Allwinner H618 (4-rdzeniowy ARM Cortex-A53 @ 1.5 GHz) |
| Pojemność pamięci RAM: | 2GB |
| Pojemność pamięci Flash: | 8GB |
| Rodzaj pamięci: | eMMC, slot kart MicroSD |
| System operacyjny: | brak |
| Rodzaj architektury: | 64-bitowa (ARMv8-A) |
Producent: Banana Pi
Symbol producenta: Banana Pi BPI-M4 Berry RoHS
Obudowa dokładna: Rys.SE Banana Pi BPI-M4 Berry
Stan magazynowy:
5 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 305,4000 | 300,5000 | 295,6000 | 292,9000 | 290,9000 |
| Producent: | SINOVOIP |
| Procesor: | Allwinner H618 (4-rdzeniowy ARM Cortex-A53 @ 1.5 GHz) |
| Pojemność pamięci RAM: | 2GB |
| Pojemność pamięci Flash: | 8GB |
| Rodzaj pamięci: | eMMC, slot kart MicroSD |
| System operacyjny: | brak |
| Rodzaj architektury: | 64-bitowa (ARMv8-A) |
| Interfejs: | Gigabit Ethernet, 4x USB 2.0, HDMI 2.0a, 40-pin GPIO, jack 3.5mm |
| Obłsugiwany system operacyjny: | Android 12, Debian, Ubuntu, Armbian |
| Układ graficzny: | ARM Mali-G31 MP2 |
| Protokół komunikacyjny: | Wi-Fi 2.4G/5G, Bluetooth 4.2 |
| Wymiary korpusu: | 85x56mm |
| Częstotliwość: | 1,5GHz |
| Napięcie zasilania [V]: | 5V |
| Rodzaj złącza: | USB Type-C |
| Rodzina: | Banana Pi |