Komputer jednopłytkowy Banana Pi BPI-M7
Symbol Micros:
SE Banana Pi BPI-M7
Obudowa: Rys.SE Banana Pi BPI-M7
Procesor: Rockchip RK3588 (8-rdzeniowy: 4x Cortex-A76 @ 2.4 GHz + 4x Cortex-A55 @ 1.8 GHz); RAM: 8GB; Flash: 64GB Rodzaj pamięci: eMMC 5.1, slot MicroSD, gniazdo M.2 Key M (PCIe 3.0 x4 NVMe); rodzaj architektury: 64-bitowa (ARMv8); 92x62mm
Parametry
| Producent: | SINOVOIP |
| Procesor: | Rockchip RK3588 (8-rdzeniowy: 4x Cortex-A76 @ 2.4 GHz + 4x Cortex-A55 @ 1.8 GHz) |
| Pojemność pamięci RAM: | 8GB |
| Pojemność pamięci Flash: | 64GB |
| Rodzaj pamięci: | eMMC 5.1, slot MicroSD, gniazdo M.2 Key M (PCIe 3.0 x4 NVMe) |
| System operacyjny: | brak |
| Rodzaj architektury: | 64-bitowa (ARMv8) |
Producent: Banana Pi
Symbol producenta: Banana Pi BPI-M7 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.SE Banana Pi BPI-M7
Stan magazynowy:
2 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 4+ | 6+ | 10+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 997,5000 | 982,3000 | 970,6000 | 965,0000 | 959,1000 |
| Producent: | SINOVOIP |
| Procesor: | Rockchip RK3588 (8-rdzeniowy: 4x Cortex-A76 @ 2.4 GHz + 4x Cortex-A55 @ 1.8 GHz) |
| Pojemność pamięci RAM: | 8GB |
| Pojemność pamięci Flash: | 64GB |
| Rodzaj pamięci: | eMMC 5.1, slot MicroSD, gniazdo M.2 Key M (PCIe 3.0 x4 NVMe) |
| System operacyjny: | brak |
| Rodzaj architektury: | 64-bitowa (ARMv8) |
| Interfejs: | 2x Ethernet 2.5G, HDMI 2.1, 2x USB 3.0, 2x USB-C (z DP), 40-pin GPIO, 2x MIPI CSI, 1x MIPI DSI |
| Obłsugiwany system operacyjny: | Android 12, Debian 11, Ubuntu, Armbian, Arch Linux, openSUSE |
| Układ graficzny: | ARM Mali-G610 MP4 |
| Kodowanie video: | 8K@30fps (H.265/H.264) |
| Protokół komunikacyjny: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.2 |
| Wymiary korpusu: | 92x62mm |
| Częstotliwość: | 2,4GHz |
| Napięcie zasilania [V]: | 20V |
| Rodzaj złącza: | USB Type-C |
| Rodzina: | Banana Pi |