Komputer jednopłytkowy Banana Pi BPI-RV2
Symbol Micros:
SE Banana Pi BPI-RV2
Obudowa: Rys.SE Banana Pi BPI-RV2
Procesor: Siflower SF21H8898 (4-rdzeniowy 64-bitowy RISC-V @ 1.25 GHz); RAM: 512MB; Flash: 128 MB SPI NAND + 16 MB SPI NOR Rodzaj architektury: RISC-V (RV64GC); 148x100,5mm
Parametry
| Producent: | SINOVOIP |
| Procesor: | Siflower SF21H8898 (4-rdzeniowy 64-bitowy RISC-V @ 1.25 GHz) |
| Pojemność pamięci RAM: | 512MB |
| Pojemność pamięci Flash: | 128 MB SPI NAND + 16 MB SPI NOR |
| Rodzaj architektury: | RISC-V (RV64GC) |
| Interfejs: | 1x 2.5GbE WAN, 5x Gigabit LAN |
| Obłsugiwany system operacyjny: | OpenWrt, Linux (Debian) |
Producent: Banana Pi
Symbol producenta: Banana Pi BPI-RV2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.SE Banana Pi BPI-RV2
Stan magazynowy:
5 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 237,9000 | 233,2000 | 228,7000 | 226,2000 | 224,4000 |
| Producent: | SINOVOIP |
| Procesor: | Siflower SF21H8898 (4-rdzeniowy 64-bitowy RISC-V @ 1.25 GHz) |
| Pojemność pamięci RAM: | 512MB |
| Pojemność pamięci Flash: | 128 MB SPI NAND + 16 MB SPI NOR |
| Rodzaj architektury: | RISC-V (RV64GC) |
| Interfejs: | 1x 2.5GbE WAN, 5x Gigabit LAN |
| Obłsugiwany system operacyjny: | OpenWrt, Linux (Debian) |
| Protokół komunikacyjny: | Wi-Fi/BT (opcjonalnie przez mPCIe), obsługa modemów 4G/5G przez M.2 |
| Wymiary korpusu: | 148x100,5mm |
| Napięcie zasilania [V]: | 12V |
| Rodzaj złącza: | 26-pin GPIO, USB 2.0 Type-A, USB-C (konsola/debug), RTC |
| Rodzina: | Banana Pi |