42HM48-0406 Silnik krokowy
Symbol Micros: SK 42HM48-0406
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.42HM48-0406
Silnik krokowy; 0,4A; 30R; 43mH; 0,9°; długość 48mm; flansza 42,3mm; ilość wyprowadzeń 6; waga: 0,34kg
Parametry
Producent: Nie dotyczy
Ilość wyprowadzeń: 6
Długość: 48mm
Prąd: 0,4A
Rezystancja: 30 Ohm
Indukcyjność: 43mH
Masa: 340g
Producent: SME Symbol producenta: 42STHM48-0406 RoHS Obudowa dokładna: Rys.42HM48-0406
Stan magazynowy:
12 szt.
ilość szt. 1+ 3+ 10+ 20+ 40+
Dodaj do porównywarki
Towar dostępny
do wyczerpania zapasów
Sposób pakowania:
10/20
Producent: Nie dotyczy
Ilość wyprowadzeń: 6
Długość: 48mm
Prąd: 0,4A
Rezystancja: 30 Ohm
Indukcyjność: 43mH
Masa: 340g
Flansza: 42,3mm