L7915CV TO220(Single Gauge)
Symbol Micros:
ST-15 1,5 0.6mm
Obudowa: TO220SG=0.6mm
Negative Voltage Regulator, -15V, 1.5A, 4%, 1.1V dropout, 0÷150°C UA7915U
Parametry
| Typ układu scalonego: | Liniowy stabilizator napięcia |
| Napięcie wejściowe: | -35V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,5A |
| Spadek napięcia: | 1,1V |
| Tolerancja [%]: | 4,00% |
| Napięcie wyjściowe [V]: | -15V |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 150°C |
| Typ układu scalonego: | Liniowy stabilizator napięcia |
| Napięcie wejściowe: | -35V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,5A |
| Spadek napięcia: | 1,1V |
| Tolerancja [%]: | 4,00% |
| Napięcie wyjściowe [V]: | -15V |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 150°C |
| Obudowa: | TO220SG=0.6mm |