MC7915BTG
Symbol Micros:
ST-15 t
Obudowa: TO220
Negative Voltage Regulator, -15V, 1A, 2%, 1.3V dropout, -40÷125°C
Parametry
| Typ układu scalonego: | Liniowy stabilizator napięcia |
| Napięcie wyjściowe: | -15V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1A |
| Tolerancja [%]: | 2% |
| Spadek napięcia: | 1,3V |
| Napięcie wejściowe: | -35V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MC7915BTG RoHS
Obudowa dokładna: TO220
karta katalogowa
Stan magazynowy:
200 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 100+ | 350+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,6200 | 1,6400 | 1,2800 | 1,2100 | 1,1400 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MC7915BTG
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
2550 szt.
| ilość szt. | 550+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1400 |
| Typ układu scalonego: | Liniowy stabilizator napięcia |
| Napięcie wyjściowe: | -15V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1A |
| Tolerancja [%]: | 2% |
| Spadek napięcia: | 1,3V |
| Napięcie wejściowe: | -35V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | ONSEMI |