L7809ABD2T STMicroelectronics
Symbol Micros:
ST+09 7809abd
Obudowa: TO263 (D2PAK)
Positive Voltage Regulator, 9V, 1.5A, 2%, -40÷125°C L7809ABD2TTR; L7809ABD2T-TR
Parametry
| Typ układu scalonego: | Liniowy stabilizator napięcia |
| Napięcie wejściowe: | 35V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,5A |
| Spadek napięcia: | 2V |
| Tolerancja [%]: | 2% |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Liniowy stabilizator napięcia |
| Napięcie wejściowe: | 35V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,5A |
| Spadek napięcia: | 2V |
| Tolerancja [%]: | 2% |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Obudowa: | TO263 (D2PAK) |