LD1117DT33TR
Symbol Micros:
ST1117dt3.3
Obudowa: TO252 (DPAK)
Positive Voltage Regulator, LDO, 3.3V, 0.95A, 2%, 1.1V dropout, -0÷125°C Odpowiednik: LD1117DT33-TR; LD1117DT33TR; LD1117DT33;
Parametry
| Zakres temperatur pracy: | 0~125 |
| Spadek napięcia: | 1,1V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3,3V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,95A |
| Tolerancja [%]: | 2% |
Producent: ST
Symbol producenta: LD1117DT33TR
Obudowa dokładna: TO252 (DPAK)
Magazyn zewnętrzny:
82500 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5807 |
Producent: ST
Symbol producenta: LD1117DT33TR
Obudowa dokładna: TO252 (DPAK)
Magazyn zewnętrzny:
5000 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3593 |
| Zakres temperatur pracy: | 0~125 |
| Spadek napięcia: | 1,1V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3,3V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,95A |
| Tolerancja [%]: | 2% |