L7815ABD2T-TR
Symbol Micros:
ST+15 l7815abd2t
Obudowa: TO263 (D2PAK)
Positive Voltage Regulator, 15V, 1.5A, 2%, 2V dropout, -40÷125°C L7815ABD2T-TR; L7815ABD2T;
Parametry
| Typ układu scalonego: | Stabilizator napięcia |
| Napięcie wejściowe: | 28V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,5A |
| Spadek napięcia: | 2V |
| Tolerancja [%]: | 2% |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Stabilizator napięcia |
| Napięcie wejściowe: | 28V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1,5A |
| Spadek napięcia: | 2V |
| Tolerancja [%]: | 2% |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Obudowa: | TO263 (D2PAK) |