LD2981CM33TR
Symbol Micros:
ST2981im5-3.3 ST
Obudowa: SOT23-5
Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.1A, 1.25%, 0.18V dropout, -40÷125°C
Parametry
| Zakres temperatur pracy: | -40°C ~ 125°C |
| Spadek napięcia: | 0,18V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3,3V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,1A |
| Tolerancja [%]: | 1,25% |
Producent: ST
Symbol producenta: LD2981CM33TR RoHS
Obudowa dokładna: SOT23-5/t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 30+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,4200 | 1,5200 | 1,2600 | 1,1200 | 1,0500 |
Producent: ST
Symbol producenta: LD2981CM33TR
Obudowa dokładna: SOT23-5
Magazyn zewnętrzny:
195000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0500 |
Producent: ST
Symbol producenta: LD2981CM33TR
Obudowa dokładna: SOT23-5
Magazyn zewnętrzny:
78000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0500 |
| Zakres temperatur pracy: | -40°C ~ 125°C |
| Spadek napięcia: | 0,18V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3,3V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,1A |
| Tolerancja [%]: | 1,25% |