2N7002A DIOTEC
Symbol Micros:
T2N7002a DIOTEC
Obudowa: SOT23
Trans MOSFET N-CH 60V 0.28A 3-Pin SOT-23
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 5Ohm |
| Maksymalny prąd drenu: | 280mA |
| Maksymalna tracona moc: | 350mW |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | DIOTEC |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: 2N7002A RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3890 | 0,1530 | 0,0896 | 0,0656 | 0,0599 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: 2N7002A
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
4340 szt.
| ilość szt. | 20+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0823 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: 2N7002A
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
1840 szt.
| ilość szt. | 20+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0817 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 5Ohm |
| Maksymalny prąd drenu: | 280mA |
| Maksymalna tracona moc: | 350mW |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | DIOTEC |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |