8205A TSSOP8(T/R) HT SEMI
Symbol Micros:
T8205A tssop8 HTSEMI
Obudowa: TSSOP08
Tranzystor 2xN-Channel MOSFET; 20V; 12V; 32mOhm; 6A; 1,6W; -55°C ~ 150°C; PT8205; Podobny do: HX8205A; MS8205A; FS8205A; SC8205A; 8205A/A; BLM8205A; WSP8205A;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 32mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 6A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,6W |
| Obudowa: | TSSOP08 |
| Producent: | HT |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 20V |
| Typ tranzystora: | 2xN-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 32mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 6A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,6W |
| Obudowa: | TSSOP08 |
| Producent: | HT |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 20V |
| Typ tranzystora: | 2xN-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 12V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |