AO3401A Alpha & Omega Semiconductor AOS
Symbol Micros:
TAO3401a
Obudowa: SOT23
Tranzystor P-Channel MOSFET; 30V; 12V; 85mOhm; 4A; 1,4W; -55°C ~ 150°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 85mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 4A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,4W |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | ALPHA&OMEGA |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 30V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
Producent: ALPHA&OMEGA
Symbol producenta: AO3401A RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
566 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 150+ | 664+ | 3320+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0500 | 0,5100 | 0,3630 | 0,3170 | 0,3000 |
Producent: ALPHA&OMEGA
Symbol producenta: AO3401A RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
664 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 150+ | 664+ | 3320+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0500 | 0,5100 | 0,3630 | 0,3170 | 0,3000 |
Producent: ALPHA&OMEGA
Symbol producenta: AO3401A RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
5289 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 150+ | 664+ | 3320+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0500 | 0,5100 | 0,3630 | 0,3170 | 0,3000 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 85mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 4A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,4W |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | ALPHA&OMEGA |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 30V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 12V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |