AO4262E
Symbol Micros:
TAO4262e
Obudowa: SOP08
Trans MOSFET N-CH 60V 16.5A 8-Pin SOIC
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 6,5mOhm |
| Maksymalna tracona moc: | 3,1W |
| Maksymalny prąd drenu: | 16,5A |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | ALPHA&OMEGA |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 6,5mOhm |
| Maksymalna tracona moc: | 3,1W |
| Maksymalny prąd drenu: | 16,5A |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | ALPHA&OMEGA |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |