BC337-40 TO92ammoformed LGE
Symbol Micros:
TBC33740TA LGE
Obudowa: TO92ammoformed
Tranzystor NPN; 630; 625mW; 45V; 800mA; 210MHz; -55°C ~ 150°C; ODPOWIEDNIK: BC337.40; BC337-40-GURT;
Parametry
| Moc strat: | 625mW |
| Producent: | LGE |
| Obudowa: | TO92ammoformed |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 630 |
| Częstotliwość graniczna: | 210MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 800mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
Producent: LGE
Symbol producenta: BC337-40 RoHS
Obudowa dokładna: TO92ammoformed
karta katalogowa
Stan magazynowy:
4000 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 300+ | 2000+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3440 | 0,1370 | 0,0734 | 0,0567 | 0,0530 |
Producent: LGE
Symbol producenta: BC337-40 RoHS
Obudowa dokładna: TO92ammoformed
karta katalogowa
Stan magazynowy:
605 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 300+ | 2000+ | 10000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3440 | 0,1370 | 0,0734 | 0,0567 | 0,0530 |
Producent: CDIL
Symbol producenta: BC337.40
Obudowa dokładna: TO92ammoformed
Magazyn zewnętrzny:
16000 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1047 |
| Moc strat: | 625mW |
| Producent: | LGE |
| Obudowa: | TO92ammoformed |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 630 |
| Częstotliwość graniczna: | 210MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 800mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |