BC556B
Symbol Micros:
TBC556b
Obudowa: TO92
Tranzystor PNP; 460; 625mW; 65V; 100mA; 150MHz; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: BC556BBK-DIOT; BC556B-DIO; BC556BBK-DIO; BC556BTA; BC556B-GURT; BC556BZL1G; BC556BRL1; BC556B-AP; BC556B-BP; BC556BBULK; BC556BTAPE; BC556BTFR;
Parametry
| Moc strat: | 625mW |
| Producent: | LGE |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 460 |
| Obudowa: | TO92 |
| Częstotliwość graniczna: | 150MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 65V |
Producent: LGE
Symbol producenta: BC556B RoHS
Obudowa dokładna: TO92bul
karta katalogowa
Stan magazynowy:
4545 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3490 | 0,1340 | 0,0768 | 0,0559 | 0,0499 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: BC556BTA
Obudowa dokładna: TO92
Magazyn zewnętrzny:
28000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1282 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: BC556BBK
Obudowa dokładna: TO92
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0680 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: BC556BTA
Obudowa dokładna: TO92
Magazyn zewnętrzny:
8000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1345 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-30
Ilość szt.: 10000
| Moc strat: | 625mW |
| Producent: | LGE |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 460 |
| Obudowa: | TO92 |
| Częstotliwość graniczna: | 150MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 65V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |