BC558B
Symbol Micros:
TBC558b
Obudowa: TO92
Tranzystor PNP; 460; 625mW; 30V; 100mA; 150MHz; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: BC558BTA; BC558B-CDI; BC558B-LGE;
Parametry
| Moc strat: | 625mW |
| Producent: | LGE |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 460 |
| Obudowa: | TO92 |
| Częstotliwość graniczna: | 150MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 30V |
Producent: LGE
Symbol producenta: BC558B RoHS
Obudowa dokładna: TO92bul
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1031 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4230 | 0,1680 | 0,0986 | 0,0726 | 0,0650 |
Producent: LGE
Symbol producenta: BC558B RoHS
Obudowa dokładna: TO92
karta katalogowa
Stan magazynowy:
600 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4230 | 0,1680 | 0,0986 | 0,0726 | 0,0650 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: BC558B
Obudowa dokładna: TO92
Magazyn zewnętrzny:
12000 szt.
| ilość szt. | 12000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0650 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-30
Ilość szt.: 10000
| Moc strat: | 625mW |
| Producent: | LGE |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 460 |
| Obudowa: | TO92 |
| Częstotliwość graniczna: | 150MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |