BC807-16,215 NEXPERIA
Symbol Micros:
TBC80716
Obudowa: SOT23
Tranzystor PNP; 250; 250mW; 45V; 500mA; 80MHz; -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: BC807-16,215; BC807-16,235; BC807-16.215;
Parametry
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 80MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
Producent: NXP
Symbol producenta: BC807-16,215 RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5940 | 0,2720 | 0,1480 | 0,1110 | 0,0990 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BC807-16,215
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
8000 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1156 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2027-12-31
Ilość szt.: 6000
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 80MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |