BC807-40W smd
Symbol Micros:
TBC80740w
Obudowa: SOT323
Tranzystor PNP; 600; 200mW; 45V; 500mA; 80MHz; -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: BC807-40W,115; BC807-40WT1G; BC807-40W,135; BC807-40W.115;
Parametry
| Moc strat: | 200mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 600 |
| Obudowa: | SOT323 |
| Częstotliwość graniczna: | 80MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Moc strat: | 200mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 600 |
| Obudowa: | SOT323 |
| Częstotliwość graniczna: | 80MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |