BC807DS SC-74(SOT457)
Symbol Micros:
TBC807ds sc74
Obudowa: SC-74
2xPNP 500mA 45V 600mW 80MHz 160 < beta < 400 Odpowiednik: BC807DS,115; BC807DS.115; BC807DSF;
Parametry
| Moc strat: | 370mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 400 |
| Obudowa: | SC-74 |
| Częstotliwość graniczna: | 80MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BC807DS,115
Obudowa dokładna: SC-74
Magazyn zewnętrzny:
111000 szt.
| ilość szt. | 9000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2125 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BC807DS,115
Obudowa dokładna: SC-74
Magazyn zewnętrzny:
132000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2169 |
| Moc strat: | 370mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 400 |
| Obudowa: | SC-74 |
| Częstotliwość graniczna: | 80MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |