BC817-40LT1G
Symbol Micros:
TBC81740 ONS
Obudowa: SOT23-3
Tranzystor NPN; 600; 225mW; 45V; 500mA; 100MHz; -65°C ~ 150°C; BC817-40LT3; BC817-40LT3G;
Parametry
| Moc strat: | 225mW |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 600 |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Częstotliwość graniczna: | 100MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-07-30
Ilość szt.: 42000
| Moc strat: | 225mW |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 600 |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Częstotliwość graniczna: | 100MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |