BC817-40W-QF
Symbol Micros:
TBC81740w-qf
Obudowa: SC70-3
Trans GP BJT NPN 45V 0.5A 200mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SC-70 T/R BC817-40W-QX;
Parametry
| Moc strat: | 200mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 600 |
| Obudowa: | SC70-3 |
| Częstotliwość graniczna: | 100MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
Producent: NXP
Symbol producenta: BC817-40W-Q RoHS
Obudowa dokładna: SC70-3 t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4890 | 0,2240 | 0,1220 | 0,0913 | 0,0815 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BC817-40W-QX
Obudowa dokładna: SC70-3
Magazyn zewnętrzny:
30000 szt.
| ilość szt. | 9000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0815 |
| Moc strat: | 200mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 600 |
| Obudowa: | SC70-3 |
| Częstotliwość graniczna: | 100MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |