BC846 smd
Symbol Micros:
TBC846
Obudowa: SOT23
Tranzystor NPN; 450; 310mW; 65V; 100mA; 300MHz; -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: BC846-CDI; BC846,215; BC846.215;
Parametry
| Moc strat: | 310mW |
| Producent: | Fairchild |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 450 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 300MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 65V |
Producent: NXP
Symbol producenta: BC846,215 RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
1280 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 400+ | 3000+ | 12000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3070 | 0,1180 | 0,0577 | 0,0458 | 0,0438 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BC846,215
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
66000 szt.
| ilość szt. | 15000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0438 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: BC846,215
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
99000 szt.
| ilość szt. | 45000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0438 |
| Moc strat: | 310mW |
| Producent: | Fairchild |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 450 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 300MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 65V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |