BC847BS-7-F
Symbol Micros:
TBC847bs Diodes
Obudowa: SOT363
Tranzystor 2xNPN; 450; 200mW; 45V; 100mA; 100MHz; -65°C ~ 150°C; BC847BS-7-F; BC847BS-TP; BC847BS-13-F; BC847BS DIODES;
Parametry
| Moc strat: | 200mW |
| Producent: | DIODES |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 450 |
| Obudowa: | SOT363 |
| Częstotliwość graniczna: | 100MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-05
Ilość szt.: 3000
| Moc strat: | 200mW |
| Producent: | DIODES |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 450 |
| Obudowa: | SOT363 |
| Częstotliwość graniczna: | 100MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | 2xNPN |