BC847C DIOTEC
Symbol Micros:
TBC847c DIOTEC
Obudowa: SOT23-3
Trans GP BJT NPN 45V 0.1A 250mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R BC847C-DIO
Parametry
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | DIOTEC |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 800 |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Częstotliwość graniczna: | 300MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: BC847C RoHS
Obudowa dokładna: SOT23-3 t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
700 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 400+ | 3000+ | 12000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3470 | 0,1340 | 0,0653 | 0,0519 | 0,0496 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: BC847C
Obudowa dokładna: SOT23-3
Magazyn zewnętrzny:
15000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0496 |
Producent: DIOTEC
Symbol producenta: BC847C
Obudowa dokładna: SOT23-3
Magazyn zewnętrzny:
1430039 szt.
| ilość szt. | 18000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0324 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-29
Ilość szt.: 6000
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | DIOTEC |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 800 |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Częstotliwość graniczna: | 300MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |