BC857CWH6327XTSA1
Symbol Micros:
TBC857CWH6327XTSA1
Obudowa: SOT323
Trans GP BJT PNP 45V 0.1A 250mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-323 T/R
Parametry
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | INFINEON |
| Obudowa: | SOT323 |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 420 |
| Częstotliwość graniczna: | 250MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
Producent: Infineon
Symbol producenta: BC857CWH6327XTSA1 RoHS
Obudowa dokładna: SOT323 t/r
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7980 | 0,3790 | 0,2130 | 0,1620 | 0,1450 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: BC857CWH6327XTSA1
Obudowa dokładna: SOT323
Magazyn zewnętrzny:
24000 szt.
| ilość szt. | 12000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1450 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: BC857CWH6327XTSA1
Obudowa dokładna: SOT323
Magazyn zewnętrzny:
42000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1450 |
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | INFINEON |
| Obudowa: | SOT323 |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 420 |
| Częstotliwość graniczna: | 250MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 45V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |