BCP53
Symbol Micros:
TBCP53t1g
Obudowa: SOT223t/r
Tranzystor PNP; 250; 1,35W; 80V; 1A; 145MHz; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: BCP53TA; BCP53T1G; BCP53.115; BCP53,115;
Parametry
| Moc strat: | 1,35W |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT223t/r |
| Częstotliwość graniczna: | 145MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 80V |
| Moc strat: | 1,35W |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT223t/r |
| Częstotliwość graniczna: | 145MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 80V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |