BCP53TA
Symbol Micros:
TBCP53TA Diodes
Obudowa: SOT223t/r
Trans GP BJT PNP 80V 1A 2000mW Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R BCP53TA; BCP53TX; BCP53TF;
Parametry
| Moc strat: | 2W |
| Producent: | DIODES |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT223 |
| Częstotliwość graniczna: | 150MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 80V |
| Moc strat: | 2W |
| Producent: | DIODES |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT223 |
| Częstotliwość graniczna: | 150MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 80V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |