BCV26
Symbol Micros:
TBCV26 NXP
Obudowa: SOT23
Tranzystor PNP; Bipolar; 10V; 250mW; 40V; 500mA; 10000; 220MHz; -55°C~150°C; BCV26,215; BCV26.215; BCV26,235; BCV26.235;
Parametry
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 10000 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 220MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 40V |
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 10000 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 220MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 500mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 40V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |