BCX52-16 SLKOR
Symbol Micros:
TBCX5216 SLK
Obudowa: SOT89
Tranzystor PNP; 250; 500mW, 60V; 1A; 125MHz, -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: BCX52-16,115; BCX52-16,135; BCX5216E6327HTSA1; BCX5216E6433HTMA1; BCX5216H6327XTSA1; BCX5216H6433XTMA1; BCX5216TA; BCX52-16-TP;
Parametry
| Moc strat: | 500mW |
| Producent: | SLKOR |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT89 |
| Częstotliwość graniczna: | 125MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 60V |
| Moc strat: | 500mW |
| Producent: | SLKOR |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT89 |
| Częstotliwość graniczna: | 125MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 60V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |