BD140-16 CDIL
Symbol Micros:
TBD14016cd
Obudowa: TO126
Tranzystor PNP; 250; 1,25W; 80V; 1,5A; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: BD140-16-CDI; BD140.16; TBD140.16;
Parametry
| Moc strat: | 1,25W |
| Producent: | CDIL |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | TO126 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1,5A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 80V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
Producent: CDIL
Symbol producenta: BD140.16 RoHS
Obudowa dokładna: TO126
Stan magazynowy:
3455 szt.
| ilość szt. | 5+ | 10+ | 50+ | 300+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1200 | 0,8100 | 0,4720 | 0,3550 | 0,3200 |
Producent: CDIL
Symbol producenta: BD140.16
Obudowa dokładna: TO126
Magazyn zewnętrzny:
26400 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3200 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-30
Ilość szt.: 4000
| Moc strat: | 1,25W |
| Producent: | CDIL |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | TO126 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1,5A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 80V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |