BD243C
Symbol Micros:
TBD243c
Obudowa: TO220
Tranzystor NPN; 30; 65W; 100V; 6A; -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: BD243CG;
Parametry
| Moc strat: | 65W |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 30 |
| Obudowa: | TO220 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 6A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 100V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Moc strat: | 65W |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 30 |
| Obudowa: | TO220 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 6A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 100V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |