BD249C
Symbol Micros:
TBD249c
Obudowa: TO218
Tranzystor NPN; 25; 125W; 100V; 25A; 3MHz; -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: NTE392;
Parametry
| Moc strat: | 125W |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 25 |
| Obudowa: | TO218 |
| Częstotliwość graniczna: | 3MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 25A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 100V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-30
Ilość szt.: 1470
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-07-20
Ilość szt.: 1000
| Moc strat: | 125W |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 25 |
| Obudowa: | TO218 |
| Częstotliwość graniczna: | 3MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 25A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 100V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |