BF550
Symbol Micros:
TBF550
Obudowa: TO236AB
Trans GP BJT PNP 40V 0.025A 250mW Automotive 3-Pin TO-236AB BF550,215; BF550.215; BF550,235;
Parametry
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 50 |
| Obudowa: | TO236AB |
| Częstotliwość graniczna: | 325MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 25mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 40V |
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 50 |
| Obudowa: | TO236AB |
| Częstotliwość graniczna: | 325MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 25mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 40V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |