BSC070N10NS3 G
Symbol Micros:
TBSC070n10ns3
Obudowa: TDSON-8
Tranzystor N-Channel MOSFET; 100V; 20V; 14mOhm; 90A; 114W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: BSC070N10NS3GATMA1;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 14mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 90A |
| Maksymalna tracona moc: | 114W |
| Obudowa: | TDSON-8 |
| Producent: | Infineon Technologies |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 14mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 90A |
| Maksymalna tracona moc: | 114W |
| Obudowa: | TDSON-8 |
| Producent: | Infineon Technologies |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |