BSC190N15NS3G Infineon
Symbol Micros:
TBSC190n15ns3g
Obudowa: TDSON08
Tranzystor N-Channel MOSFET; 150V; 20V; 20mOhm; 50A; 125W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: BSC190N15NS3GATMA1;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 20mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 50A |
| Maksymalna tracona moc: | 125W |
| Obudowa: | TDSON08 |
| Producent: | Infineon Technologies |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 150V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: Infineon
Symbol producenta: BSC190N15NS3GATMA1 RoHS
Obudowa dokładna: TDSON08
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,0300 | 4,9200 | 4,1800 | 3,8300 | 3,7000 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: BSC190N15NS3GATMA1
Obudowa dokładna: TDSON08
Magazyn zewnętrzny:
50020 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,7000 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 20mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 50A |
| Maksymalna tracona moc: | 125W |
| Obudowa: | TDSON08 |
| Producent: | Infineon Technologies |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 150V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |