BSC360N15NS3GATMA1 INFINEON
Symbol Micros:
TBSC360n15ns3g
Obudowa: TDSON08
Trans MOSFET N-CH 150V 33A Automotive 8-Pin TDSON EP BSC360N15NS3 G;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 38mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 33A |
| Maksymalna tracona moc: | 74W |
| Obudowa: | TDSON08 |
| Producent: | INFINEON |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 150V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: Infineon
Symbol producenta: BSC360N15NS3GATMA1
Obudowa dokładna: TDSON08
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,9516 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 38mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 33A |
| Maksymalna tracona moc: | 74W |
| Obudowa: | TDSON08 |
| Producent: | INFINEON |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 150V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |