BSS138 SOT23-3(T/R) FUXIN
Symbol Micros:
TBSS138 FUX
Obudowa: SOT23
Tranzystor N-Channel MOSFET; 50V; 20V; 6Ohm; 220mA; 350mW; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: BSS138-TP-ES; BSS138-TP;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 6Ohm |
| Maksymalna tracona moc: | 350W |
| Maksymalny prąd drenu: | 220mA |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | FUXIN |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 50V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 6Ohm |
| Maksymalna tracona moc: | 350W |
| Maksymalny prąd drenu: | 220mA |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | FUXIN |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 50V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |