BSS84
Symbol Micros:
TBSS84 c
Obudowa: SOT23
Tranzystor P-MOSFET; 60V; 20V; 10Ohm; 150mA; 357mW; -55°C ~ 150°C; Podobny do: BSS84-7-F; BSS84 _R1 _00001;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 10Ohm |
| Maksymalny prąd drenu: | 150mA |
| Maksymalna tracona moc: | 357mW |
| Obudowa: | SOT23 |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
Producent: YFW
Symbol producenta: BSS84 RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
9380 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 400+ | 3000+ | 12000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3420 | 0,1320 | 0,0642 | 0,0511 | 0,0488 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 10Ohm |
| Maksymalny prąd drenu: | 150mA |
| Maksymalna tracona moc: | 357mW |
| Obudowa: | SOT23 |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |