BUV48A
Symbol Micros:
TBUV48 a
Obudowa: TO247
Tranzystor NPN; 8; 125W; 450V; 15A; -65°C ~ 150°C;
Parametry
| Moc strat: | 125W |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 8 |
| Obudowa: | TO247 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 15A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 450V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
Producent: ST
Symbol producenta: BUV48A RoHS
Obudowa dokładna: TO247
karta katalogowa
Stan magazynowy:
60 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 30+ | 120+ | 240+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 12,4300 | 10,2500 | 9,2800 | 8,9700 | 8,8800 |
Producent: ST
Symbol producenta: BUV48A
Obudowa dokładna: TO247
Magazyn zewnętrzny:
1200 szt.
| ilość szt. | 210+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,8800 |
Producent: ST
Symbol producenta: BUV48A
Obudowa dokładna: TO247
Magazyn zewnętrzny:
10540 szt.
| ilość szt. | 90+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,8800 |
Producent: ST
Symbol producenta: BUV48A
Obudowa dokładna: TO247
Magazyn zewnętrzny:
659 szt.
| ilość szt. | 90+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,8800 |
| Moc strat: | 125W |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 8 |
| Obudowa: | TO247 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 15A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 450V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |