DMN2058UW-7
Symbol Micros:
TDMN2058UW-7 Diodes
Obudowa: SOT323
Tranzystor N-Channel MOSFET; 20V; 12V; 91mOhm; 3,5A; 700mW; -55°C ~ 150°C; DMN2058UW-13; DMN2058UW7-DIO-0;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 91mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3,5A |
| Maksymalna tracona moc: | 700mW |
| Obudowa: | SOT323 |
| Producent: | DIODES |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 20V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 91mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3,5A |
| Maksymalna tracona moc: | 700mW |
| Obudowa: | SOT323 |
| Producent: | DIODES |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 20V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 12V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |