DMP2305U-7 Diodes
Symbol Micros:
TDMP2305u
Obudowa: SOT23
Tranzystor P-Channel MOSFET; 20V; 8V; 113mOhm; 4,2A; 1,4W; -55°C ~ 150°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 113mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 4,2A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,4W |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | DIODES |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 20V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
Producent: DIODES/ZETEX
Symbol producenta: DMP2305U-7 RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
5950 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8780 | 0,4450 | 0,2700 | 0,2140 | 0,1950 |
Producent: DIODES/ZETEX
Symbol producenta: DMP2305U-7
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
288000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1950 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 113mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 4,2A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,4W |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | DIODES |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 20V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 8V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |