DMP4025LK3-13 Diodes
Symbol Micros:
TDMP4025lk3
Obudowa: TO252
P-MOSFET 40V 6.7A 25mΩ 1.7W
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 45mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 8,6A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,7W |
| Obudowa: | TO252 |
| Producent: | DIODES |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 40V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 45mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 8,6A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,7W |
| Obudowa: | TO252 |
| Producent: | DIODES |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 40V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |