NCP15XH103F03RC Murata Termistor
Symbol Micros:
TE N2SK010.0f MUR
Obudowa: Rys.NCP15XH
Termistor NTC; 10kR; smd 0402; 1%; 100mW; B=3380K; temperatura pracy: -40°C~125°C
Parametry
| Stała materiałowa B: | 3380K |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Moc: | 0,1W |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Producent: | MURATA |
| Raster: | 0 |
| Stała materiałowa B: | 3380K |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Moc: | 0,1W |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 1% |
| Producent: | MURATA |
| Raster: | 0 |
| Obudowa: | 0402 |
| Montaż: | SMD |