ERTJ0ER223J Panasonic Termistor
Symbol Micros:
TE N2SK022.0j PAN
Obudowa: Rys.ERTJ
Termistor NTC; 22kR; smd 0402; 5%; 66mW; B=4250K; temperatura pracy: -40°C~125°C
Parametry
| Stała materiałowa B: | 4250K |
| Rezystancja: | 22 kOhm |
| Moc: | 66mW |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Producent: | PANASONIC |
| Raster: | 0 |
| Stała materiałowa B: | 4250K |
| Rezystancja: | 22 kOhm |
| Moc: | 66mW |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Producent: | PANASONIC |
| Raster: | 0 |
| Obudowa: | 0402 |
| Montaż: | SMD |