NCP18WF104J03RB Murata Termistor
Symbol Micros:
TE N3SK100.0j MUR
Obudowa: Rys.NCP18WF
Termistor NTC; 100kR; smd 0603; 5%; 100mW; B=4250K; temperatura pracy: -40°C~125°C
Parametry
| Stała materiałowa B: | 4250K |
| Rezystancja: | 100 kOhm |
| Moc: | 0,1W |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Producent: | MURATA |
| Raster: | 0 |
| Stała materiałowa B: | 4250K |
| Rezystancja: | 100 kOhm |
| Moc: | 0,1W |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 5% |
| Producent: | MURATA |
| Raster: | 0 |
| Obudowa: | 0603 |
| Montaż: | SMD |